Remondime kaugjuhitavaid elektroonilisi mänguasju ja hobitooteid

Puldiauto ei saa enam puldiga ühendust?

Raadioteel juhitava kopteri juhtimissüsteem ei tööta?

Elektroonilise mänguasja aku ei lae?

Remondime erinevaid kaugteel juhitavaid elektroonilisi mänguasju. Remonditööde teostamise võimalikkuse ja ligikaudse maksumuse teeme kindlaks esmase veatuvastuse käigus. Olenevalt seadmest ja tootjast kasutame remonditöödeks, kas tootja originaalvaruosi või universaalseid osi ja kulumaterjale.

Seadme remontimisel Netiabis tuvastame vea TASUTA! *

Milliseid probleeme elektrooniliste mänguasjadega kõige enam esineb?

Kõige sagedamini on tegemist juhtimissüsteemi probleemidega – seade ja pult ei ühendu omavahel, masin ei reageeri kõikidele käsklustele või reageerib ootamatult.

Tihtipeale tuleb ette probleeme akudega, mille tööaeg on lühike või mis ei lae – sellisel juhul teeme kindlaks, kas probleemi on võimalik lahendada ning võimalusel remondime seadme.

Saame aidata ka mänguasjade mehaaniliste vigastuste remondiga või osade vahetusega juhul, kui sobiv varuosa on saadaval.

Mida pidada silmas mänguasjade ja hobitoodete remondi puhul?

Enne remondiga alustamist teeme kindlaks, kas muret on võimalik mõistliku hinnaga lahendada või tasub osta uus seade – eriti madalama hinnaklassi mänguasjade puhul. Kallimate hobitoodete puhul on üldiselt saadaval ka varuosi, mille abil neid remontida.

Lihtsamate tööde hinnad elektrooniliste mänguasjade remondil algavad 7,25 €. Remonditööde kestvus ja hinnaklass selguvad veatuvastuse käigus.

Sinu kaugjuhitav auto, kopter või muu mänguasi ei tööta? Too see Netiabisse – teeme korda
+372 5850 1010

Anton Rütman
teenindusjuht

Top