it hooldusspetsialist

Netiabi Hoolduskeskus soovib oma professionaalset meeskonda täiendada IT-hooldusspetsialistiga. Otsime väga hea tehnilise taibuga lahenduskeskset tehnikut, kes ei kohku ka nende probleemide ees, millele teised ei ole lahendust leidnud.

Meie IT-hooldusspetsialisti ülesanneteks on:

 • arvutite ning elektroonika diagnostika ja remont hoolduskeskuses;
 • era- ja äriklientide nõustamine väljakutsetel;
 • lahendada klientide erinevaid tarkvaraprobleeme ja läbi kaughalduse.

Kandideeri Netiabi Hoolduskeskuse klienditeenindajaks! Sinu igapäevatöö on seadmete vastuvõtt ja väljastamine, mille juurde kuulub kliendisuhtlus ning arvete koostamine tehtud tööde eest. Sinu ülesandeks on ka järelteenindus ja müügisuhtlus klientidega e-posti teel. 

Töö on vaheldusrikas ning igapäevaselt saab lahendada eraklientide muresid alates üle kuumenevatest arvutitest kuni televiisoriteni, mis ei lülitu enam sisse. Samuti saab lahendada keerulisemaid äriklientide probleeme, mis on seotud serverite, arvutivõrkude ja teiste IT-süsteemidega.

Oled see, keda otsime, kui Sul on:

 • laialdased teadmised riistvarast, tarkvarast ja arvutivõrkudest;
 • kliendikeskne suhtumine: me ei tegele ainult remondiga vaid aitame lahendada inimeste IT-alaseid probleeme mõistetaval viisil;
 • hea stressi- ja pingetaluvus;
 • väga hea tehniline taip;
 • oskus näha alati lahendust ning positiivne ellusuhtumine;
 • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb vene keele valdamine suhtlustasandil.

Netiabi Hoolduskeskus asub Tallinna kesklinnas, aadressil J. Vilmsi 47

Miks peaksid kandideerima Netiabi IT-hooldusspetsialistiks?

Pakume Sulle põnevat ja mitmekülgset täiskohaga tööd, mille käigus puutud kokku erinevate seadmetega, saad lahendada mitmesuguseid IT-alaseid probleeme ning teha koostööd erinevate valdkondade ettevõtetega – oleme aegade jooksul loonud infovõrkusid nii bowlingusaalidele, kinodele, kauplustele kui ka reisilaevadele.

Saad töötada nii meie esinduses kohapeal kui ka väljakutsetel. Lisaks lahendad klientide probleeme läbi kaughalduse. Sind toetab oma ala professionaalidest meeskond, kellega koostöös leiad lahendused ka kõige keerulisematele probleemidele.

Omalt poolt pakume täaistööajaga tööd, konkurentsivõimelist põhipalka ja tulemustasu. Meie esindus asub Tallinna kesklinnas, aadressil J. Vilmsi 47 ja tööle on võimalik asuda koheselt.

Kui tunned, et võiksid olla meie IT-hooldusspetsialist, siis saada oma CV koos kandideerimisavaldusega aadressile cv@netiabi.ee või kandideeri läbi CV-Keskuse.

Küsimuste korral kirjuta cv@netiabi.ee, helista 55 991 396 või võta meiega ühendust läbi kodulehe kontaktivormi.

Sul on küsimusi IT-hooldusspetsialisti ameti kohta? Võta meiega ühendust!

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Top