24.06.2024 oleme suletud

Taastame andmeid maha kukkunud, tulekahjustusega ja veekahjustusega arvutitest

Arvuti kukkus ja purunes täielikult?

Sülearvutile sattus vesi, kohv või muu vedelik?

Arvuti hävines tulekahjus ja on kasutuskõlbmatu, kuid sooviks andmed kätte saada?

Netiabi taastab andmeid kukkumise, tulekahju või vedelikukahjustuse tagajärjel vigastatud või hävinenud arvutitest. Taastame andmeid nii sülearvutitest kui ka lauaarvutitest, olenemata kõvaketta tüübist (HDD, SSD) ja arvuti operatsioonisüsteemist (Windows, macOS, Linux jt.)

Tuvastame vea tõsiduse kiiresti ja anname nimistu failidest, mida on võimalik taastada.
Kui andmeid kätte saada ei õnnestu, ei pea ka maksma!

Mõistame, et Sinu arvuti sisaldab isiklikke andmeid – tagame täieliku privaatsuse.

Mida teha, kui arvuti hävines või sai vigastada?

Arvuti füüsilised kahjustused ja see, et arvuti ei käivitu, ei tähenda alati automaatselt andmete kadumist. Mõnikord võib kõvaketas õnnetuses võrdlemisi terveks jääda ning sellelt on võimalik andmed kätte saada kopeerides need uuele andmekandjale.

Juhul kui tegemist on vedelikukahjustusega, tuleks arvuti eemaldada vooluvõrgust, eemaldada aku ning tuua arvuti veatuvastuseks Netiabisse. Siis saame tuvastada nii arvuti seisukorra kui ka andmete võimaliku kadumise ning teha vajalikud remonditööd. Juhul kui arvuti läheb mahakandmisele, on siiski üldjuhul võimalik andmed kätte saada ning uuele kõvakettale kopeerida.

Tules hävinud arvutite taastamine võib osutuda kulukamaks kui uue arvuti ostmine. Kuigi kuumus võib kõvakettale hävitavalt mõjuda, on siiski üldjuhul võimalik sellelt andmed taastada – ning võimalusel ja kliendi soovil võime taastada ka arvuti endise seisukorra.

Sinu arvuti sai viga või hävines täielikult? Too see Netiabisse – taastame andmeid tules, vees või kukkmise tagajärjel vigastatud arvutitest.

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top