Parandame ja remondime Nokia nutitelefone

Nokia kukkus ja ekraan läks katki?

Vajad abi Nokia nutitelefoni eksperthinnanguga kindlustusele?

Telefoni aku ei pea ja soovid selle uue vastu vahetada?

Teostame Nokia nutitelefonide garantiijärgset remonti. Koostame eksperthinnanguid kõikidele Eesti kindlustustele. Suur osa enamlevinud mudelite varuosadest on meil kohapeal olemas.

Kasutame remonditööde tegemisel ainult kvaliteetseid varuosi.
Teostatud töödel ja varuosadel garantii! *

*Garantii alla ei kuulu mehaanilised vigastused (kukkumised, muljumised jne) ja vedelikukahjustused.

Millised on enamlevinud probleemid Nokia nutitelefonidega?

Nokia nutitelefonide probleemid on sarnased kõigi teiste nutiseadmete muredele. Kuna tegemist on mobiilsete seadmetega, on suur oht füüsiliste vigastuste tekkeks – nii on ka Nokia mudelite puhul üks kõige enam teostatud töö ekraani vahetus.

Lahendame ka Nokia nutitelefonide laadimisprobleeme ja soovi korral paigaldame uue aku. Remondime või vahetame töö lõpetanud nupud ja sisendpesad.

Sinu Nokia nutitelefon kukkus vette või sai muul viisil vedelikukahjustuse? Vältimaks kulukat emaplaadi remonti tasub telefon välja lülitada, pindmine niiskus kiiresti kuivatada ja telefon tuua Netiabi kogenud tehnikutele. Tuvastame probleemi tõsiduse ja parandame tekitatud kahjustused.

Sul on kodukindlustus või nutikindlustus?

Sobiva kindlustuse olemasolul võib seadme remondikulud katta ka kindlustus. Selle teada saamiseks uuri oma kodukindlustuse / nutikindlustuse poliisi või võta ühendust kindlustusseltsiga.

Netiabi Hoolduskeskus teostab Nokia nutitelefonide eksperthinnanguid kõikidele kindlustustele Eestis. Võimalusel parandame seadme vastavalt remondipakkumisele.

Soovid eksperthinnangute kohta rohkem teada? Loe lähemalt SIIT!

Vaata, milliseid Nokia nutitelefonide mudeleid me remondime:

Nokia 3 | Nokia 5 | Nokia Lumia 1520 | Nokia Lumia 930 | Nokia 8 | Nokia Lumia 1020 | Nokia Lumia 925 | Nokia Lumia 1320

Vajad abi Nokia remondi või eksperthinnanguga? Võta meiega ühendust!

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top