Parandame vedelikukahjustusega nutitelefone ja tahvelarvuteid

Tahvelarvutile läks peale kohv või mahl?

Telefon läks kogemata koos püksipaariga pesumasinasse?

Kukkusid koos telefoniga vette?

Parandame vedelikukahjustusega nutitelefone ja tahvelarvuteid. Sinu seade kukkus vette või sai vedelikukahjustuse? Tuvastame vedelikukahjustuse ulatuse ja teostame remondi.

Vaata, milliste tootjate nutiseadmeid me parandame:

Samsung | Apple | LG | Huawei | Sony | OnePlus | Nokia

Nutiseade kukkus vette või sai vedelikukahjustuse. Mida teha?

Esmalt tasub vedelikukahjustusega nutiseade kiiremas korras välja lülitada ja kuivatada pindmine niiskus näiteks köögirätikuga. Kuivatada võib proovida ka nutiseadme sisendpesad – laadimispesa ja kõrvaklapipesa. See aitab vältida niiskuse jõudmist sügavamale telefoni sisemusse. Võimalusel eemalda ka SIM kaart ja teised eemaldatavad detailid.

Vedelikukahjustuse puhul on oluline toimetada seade esimesel võimalusel tehnikule. Isegi kui pindmine niiskus on kuivatatud, võib telefoni korpuse sees olla niiskust või vedelikke, mis tungivad järjest sügavamale telefoni sisemusse. Halvemal juhul võib vedelikukahjustuse tulemuseks olla kulukas emplaadi remont või vahetus.

Sinu nutiseade on kindlustatud või Sul on kodukindlustus?

Mõned kindlustusseltsid ja telefonioperaatorid pakuvad spetsiaalset kindlustust nutiseadmete kaitseks õnnetusjuhtumite eest. Mõnikord kuuluvad nutiseadmete kahjustused ka kodukindlustuse alla.

Netiabi Hoolduskeskus teostab nutiseadmete eksperthinnanguid kõikidele kindlustustele ning võimalusel remondib seadme vastavalt remondipakkumisele.

Soovid teada, kas Sinu nutiseadme remondikulud võiks katta kindlustus? Loe eksperthinnangute kohta lähemalt SIIT!

Sinu nutiseade sai vedelikukahjustuse? Too see Netiabisse – teeme korda!

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top