Remondime nutitelefone. Nutitelefoni parandus Tallinnas

Telefoni aku ei lae?

Ekraan on katki ja mõras ning see oleks vaja välja vahetada?

Nutitelefon ei lähe tööle?

Netiabi Hoolduskeskus remondib erinevate tootjate nutitelefonide mudeleid. Samuti teostame nutiseadmete eksperthinnanguid Eestis tegutsevatele kindlustustele.

Sinu telefon on katki ja igapäevaelu on häiritud? Vahetame katkised nutitelefonide ekraanid, remondime või vahetame nupud ja kaamerad ning parandame vedelikukahjustusega telefone.

Millised on enamlevinud probleemid nutitelefonidega, mida aitame lahendada?

Kõige levinum probleem nutitelefonidega on katkine ekraan – kahjustused võivad ulatuda mõrast või “ämblikust” kuni välja murdunud kildudega või puutetundlikkuse minetanud ekraanideni. Enamlevinud nutitelefonide ekraanid on kiiresti kättesaadavad ja vahetatavad – küsi oma konreetse telefoni mudeli kohta pakkumist!

Aitame ka muu riistvara vahetusega – vahetame välja või parandame katkised nupud, kaamerad, kõlarid, mikrofonid ja võimaluse korral ka kahjustatud korpuse.

Sinu telefoni aku ei lae või kasutusaeg on lühike? Vahetame välja kulunud akud ja parandame probleemid laadimisega. Soovi ja vajaduse korral on meilt võimalik soetada oma telefonile ka uus kvaliteetne laadija.

Mida peaks nutitelefoni remondil silmas pidama?

Kasutame nutitelefonide remondil ainult kõige kvaliteetsemaid varuosi – anname teostatud töödele ja varuosadele garantii. NB! Garantii alla ei kuulu mehaanilised vigastused.

Lihtsamatele probleemidele leiame lahendused kohapeal. Keerulisemate murede või raskesti kättesaadavate varuosade puhul võib remont kesta paarist päevast kuni mõne nädalani.

Kui Sul on nutikindlustus või kodukindlustus, võib nutiseadme remonditööde maksumuse katta kindlustus. Teostame nutiseadmete eksperthinnangu, teeme remondipakkumise ja võimalusel parandame seadme vastavalt remondipakkumisele.

Vaata, milliste tootjate nutiseadmete remondiga me saame aidata:

Samsung | Apple | LG | Huawei | Sony | OnePlus | Nokia

Sinu nutitelefon on katki ja igapäevaelu seisab? Too see meile – teeme korda!

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top