24.06.2024 oleme suletud

Vaata, kuidas oleme oma kliente IT-alal aidanud, milliseid probleeme oleme lahendanud ja milliseid erilahendusi loonud

Hilton Tallinn Park hotell
Hilton Tallinn Park hotellis aitame jooksvate IT-ehitus- ja hooldustöödega ning IT-süsteemide ümberkorraldusega, kuid oleme loonud ka erilahendusi ja teinud keerulisemaid töid - korrastanud fassaadi LED valgustuse lahenduse, serverikapid, laiendanud hotelli infovõrku jpm.
St. Peter’s Line laevad
Valmistasime liinisõitudeks ette laeva Printsess Anastasia infovõrgud. Ehitasime välja restoranide ja baaride töökohad ja kassasüsteemid. Täiendasime evakueerimisprogrammi ja paigaldasime tagurduskaamerad. Lõime laevasisese Wifi võrgu ja toimiva mobiilside võrgu lahenduse.
Viimsi Spa hotell ja Viimsi kino
Viimsi Spa hotell ja Viimsi kino on oma arvutivõrkude ehituse ja laienduse ning IT-hoolduse usaldanud Netiabile aastast 2010. Aja jooksul oleme Viimsi Spa-s ja kinos tegelenud nii jooksvate IT-hoolduse ja parandustöödega, kui ka aegunud seadmete välja vahetamisega ja süsteemide haldusega.
Kuulsaal
Enne viimast põhjalikku renoveerimist (mille käigus vahetati välja kõik Kuulsaali rajad ja neid juhtivad arvutisüsteemid) teostasime erilahenduse, kus asendasime bowlinguradasid juhtivates arvutites aegunud Windows 98 operatsioonisüsteemi kaasaegsema Windows 7-ga.
DFDS
Oleme ehitanud DFDS transpordipraamidele välja tagurduskaamerate süsteemid ning Wifi roaming võrgud, kasutades ära juba laevadel olemasolevaid võrguseadmeid, kuid ühendades need koos oma kaabeldusega ühtselt toimivasse arvutivõrku.
Omniva
Oleme aastate jooksul jooksvalt tegelenud Omniva kirjasorteerimisliini juhtiva arvutisüsteemi parandustööde, seadistamise ja parendusega. Lisaks liini igal võimalusel moderniseerinud, vältimaks kogu liini välja vahetamist.
Glamox
Taastasime arvutivõrgu töökorra ilma suuremate lisainvesteeringuteta. Pärast edukat arvutivõrgu ümberehitust ehitasime välja ühtlase ja võimeka Wifi roaming võrgu ettevõtte suurele laopinnale, et tagada kvaliteetne internetiühendus kogu laos.

Soovid toimivaid IT-lahendusi ka oma ettevõttesse?

Kirjuta meile – aitame olemasolevad IT-probleemid lahendada ja luua lihtsasti hallatavad, toimivad süsteemid.

  +372 5850 1010

  NETIABI HOOLDUSKESKUS
  (Infolink Grupp OÜ)

  Saku 13, Tallinn 11314
  Reg.nr. 11181826
  KMKR EE101023177

  Top