24.06.2024 oleme suletud

Miks valida Netiabi?

Netiabi on kogenud ja usaldusväärne IT partner nii eraisikutele kui ka ettevõtetele:

 • Kiire töö – lihtsamatele muredele leiame lahenduse kohapeal
 • Oleme aastate jooksul lahendanud tuhandeid IT-probleeme
 • Pakume tehtud töödele ja varuosadele garantiid

Tihti leiame lahendused seal, kus teised käega löövad. Me ei lõpeta enne, kui oleme leidnud kliendi jaoks parima võimaliku variandi – nii elektroonika remondil, arvutivõrkude ehitusel kui ka kõigi teiste IT murede lahendamisel.

Soovid teada, kuidas meie kogenud meeskond saab Sind aidata?

Mõned näited, kuidas oleme oma kliente aidanud või keerulisi probleeme lahendanud

Hilton Tallinn Park hotell
Hilton Tallinn Park hotellis aitame jooksvate IT-ehitus- ja hooldustöödega ning IT-süsteemide ümberkorraldusega, kuid oleme loonud ka erilahendusi ja teinud keerulisemaid töid - korrastanud fassaadi LED valgustuse lahenduse, serverikapid, laiendanud hotelli infovõrku jpm.
St. Peter’s Line laevad
Valmistasime liinisõitudeks ette laeva Printsess Anastasia infovõrgud. Ehitasime välja restoranide ja baaride töökohad ja kassasüsteemid. Täiendasime evakueerimisprogrammi ja paigaldasime tagurduskaamerad. Lõime laevasisese Wifi võrgu ja toimiva mobiilside võrgu lahenduse.
Viimsi Spa hotell ja Viimsi kino
Viimsi Spa hotell ja Viimsi kino on oma arvutivõrkude ehituse ja laienduse ning IT-hoolduse usaldanud Netiabile aastast 2010. Aja jooksul oleme Viimsi Spa-s ja kinos tegelenud nii jooksvate IT-hoolduse ja parandustöödega, kui ka aegunud seadmete välja vahetamisega ja süsteemide haldusega.
Kuulsaal
Enne viimast põhjalikku renoveerimist (mille käigus vahetati välja kõik Kuulsaali rajad ja neid juhtivad arvutisüsteemid) teostasime erilahenduse, kus asendasime bowlinguradasid juhtivates arvutites aegunud Windows 98 operatsioonisüsteemi kaasaegsema Windows 7-ga.

Soovid kogenud partnerit elektroonika ja IT-probleemide lahendamiseks?

Netiabi Hoolduskeskus pakub asjatundlikku IT-abi lihtsasti mõistetaval viisil. Lahendame probleemid ja anname nõuanded, kuidas sarnaseid muresid edaspidi vältida.

IT- ja elektroonikamured tekitavad meelehärmi või tööseisakuid? Netiabi kogenud tehnikud saavad Sind aidata!

  +372 5850 1010

  NETIABI HOOLDUSKESKUS
  (Infolink Grupp OÜ)

  Saku 13, Tallinn 11314
  Reg.nr. 11181826
  KMKR EE101023177

  Top