Taastame kustutatud andmeid kõikidelt andmekandjatelt

Kustutasid kogemata failid, mida on veel vaja?

Pildid või dokumendid on arvutist kadunud?

Arvuti ei näe kõvaketast või mälupulka?

Taastame andmeid kõikidest seadmetest ja erinevatelt andmekandjatelt, olenemata operatsioonisüsteemist ja sellest, kas andmete kadumise põhjus on füüsiline vigastus või probleem seadme loogikas.

Tuvastame probleemi kiiresti ja anname nimistu failidest, mida on võimalik taastada.
Kui andmeid kätte saada ei õnnestu, ei pea ka maksma!

Mõistame, et Sinu andmed on privaatsed – tagame nende 100% konfidentsiaalsuse.

Mida teha, kui andmed on kogemata kustutatud või kadunud?

Olenemata sellest, kas avastasid andmete kadumise või kustutasid need kogemata, lülita arvuti kohe välja või eemalda andmekandja arvutist. Mida vähem tegevusi peale andmete kadumist andmekandjal või arvutis teed, seda suurem on lootus vajalikud failid ja kaustad taastada.

Enamik andmekandjatest toimivad selliselt, et kustutatud andmed ei kao tegelikult, vaid kirjutatakse edaspidise seadme kasutamise käigus uute andmetega üle. Juhul, kui kustutatud andmeid kandvad sektorid on juba palju kordi üle kirjutatud, ei ole andmeid võimalik enam kätte saada.

Soovitame tungivalt vältida näiliselt odavat lahendust ja mitte kasutada veebis leiduvaid “tasuta” andmete taastamise tarkvarasid. Andmete taastamisel on iga juhtum erinev ning kui programm oma tööga hakkama ei saa, on ka kogenud tehnikul hiljem väga raske ja kulukas andmeid kätte saada.

Sinu olulised andmed on kadunud ja soovid neid taastada? Too oma seade Netiabisse – saame Sind aidata.

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top