Parandame tahvelarvuteid. Tahvelarvutite remont Tallinnas

Tahvelarvuti aku ei lae?

Vajad abi tahvelarvuti kukkumisel purunenud ekraani vahetusega?

Tahvelarvuti kukkus vette või sai muul viisil vedelikukahjustuse?

Remondime erinevate tootjate tahvelarvutite mudeleid. Teostame tahvelarvutite eksperthinnanguid Eestis tegutsevatele kindlustustele.

Sinu tahvelarvuti läks katki või ei tööta? Vahetame välja vigastatud või töö lõpetanud ekraanid, nupud, kaamerad ja kõlarid. Tahvelarvuti ei lae või ei lähe tööle? Saame Sind aidata!

Milliseid probleeme tahvelarvutitega kõige sagedamini esineb?

Tahvelarvutite ekraanid on suured ja väändumise või kukkumise korral kiired purunema. Kõige enam tuleb tahvelarvutite puhul ette mõranenud või katkiste ekraanide vahetust. Enamlevinud mudelite ekraanid on õnneks kiiresti kättesaadavad ja remonditööd ei võta ilmtingimata kaua aega.

Tihti lahendame tahvelarvutite laadimisprobleeme. Viga võib olla nii laadijas, laadimispesas kui ka emaplaadis. Tuvastame vea kiirelt ja anname teada, kuidas on mure lahendamiseks mõistlik edasi tegutseda.

Kiirelt tühjeneva aku puhul saame aidata tahvelarvuti aku vahetusega. Kasutame ainult kvaliteetseid varuosi ning aitame Sinu arvuti eluiga uue akuga pikendada.

Tahvelarvuti sai vedelikukahjustuse? Tuvastame selle tõsiduse ja aitame remondiga. Tõsisemate vedelikukahjustuste puhul teostame emaplaadi remondi või vahetuse.

Mida pidada silmas tahvelarvuti remondi puhul?

Kasutame tahvelarvutite remondil ainult kõige kvaliteetsemaid varuosi – anname teostatud töödele ja varuosadele garantii. Remondi ulatuslikkuse, hinna ja otstarbekuse teeme selgeks esmase veatuvastuse käigus.

Sinu tahvelarvuti on kindlustatud või Sul on kodukindlustus? Mõnikord võib tahvelarvuti remondikulud katta ka kindlustus. Teostame tahvelarvutite eksperthinnanguid kõikidele Eestis tegutsevatele kindlustustele ning võimalusel parandame seadme vastavalt remondipakkumisele.

Vaata, milliste tootjate nutiseadmete remondiga me saame aidata:

Samsung | Apple | LG | Huawei | Sony | OnePlus | Nokia

Soovid abi tahvelarvuti remondiga? Too see Netiabisse – teeme korda!

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top