Taastame fotosid, videofaile ja dokumente

Reisivideo on väliselt kõvakettalt kadunud?

Pildid kooli lõpetamisest on kogemata kustutatud?

Mitme aasta raamatupidamine läks koos arvuti formaatimisega kaduma?

Taastame videofaile, fotosid ja dokumente erinevate tootjate kõikidelt andmekandjatelt – nii arvutitest, mälupulkadelt, kõvaketastelt kui ka nutiseadmetelt. Kallid mälestused või suur hulk tehtud tööd on kadunud? Aitame need taastada.

Teeme veatuvastuse käigus kindlaks failid, mida on võimalik taastada.
Kui andmeid kätte saada ei õnnestu, ei pea ka maksma!

Mõistame, et Sinu pildid, videod ja dokumendid võivad olla privaatse või tundliku sisuga – tagame nende konfidentsiaalsuse.

Kuidas käituda, kui olulised failid on arvutist või andmekandjalt kadunud?

Kui avastad, et oluline dokument või fail on kadunud, tasub korraks vaadata arvuti prügikasti – ehk on see sinna sattunud ja sellisel juhul ka lihtsasti taastatav.

Juhuks, kui faili leida ei õnnestu, lõpeta kohe arvuti kasutamine või eemalda andmekandja arvuti küljest. Kuna enamik andmekandjatest kirjutab nö kustutatud failid edasise kasutamise käigus uutega üle, on andmete taastamise lihtsustamiseks mõistlik selle kasutamine kohe lõpetada.

Kindlasti soovitame vältida uute programmide installeerimist arvutisse – isegi kui tegemist on veebist leitud “tasuta” andmete taastamise tarkvaraga. Juhul, kui leitud tarkvara abil andmeid taastada ei õnnestu, võib see töö ka professionaali kätes väga keerukaks ja kulukaks osutuda.

Oluline mälestus või dokument on kadunud? Too oma andmekandja Netiabisse – aitame selle taastada

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top