24.06.2024 oleme suletud

IGAPÄEVAELU VÕI TÖÖ ON HÄIRITUD – VAJAD ABI TARKVARA PAIGALDAMISEL JA SEADISTAMISEL?

Meie pädevad mitmekülgsete oskustega tehnikud aitavad lihtsamad mured lahendada kohe kohapeal. 

Kui lased oma süle- või lauaarvuti Netiabis remontida, on vea tuvastamine meie hoolduskeskuses TASUTA! *

Netiabi Hoolduskeskus aitab erinevate arvutiprogrammide ja operatsioonisüsteemide paigalduse ja seadistamisega. Paigaldame tarkvara ja lahendame erinevaid tarkvaralisi probleeme nii sülearvutite, lauaarvutite, tahvelarvutite kui ka keerukamate arvutisüsteemidega.

Kuidas saame Sind tarkvara paigalduse ja seadistusega aidata?

Sa ei leidnud oma probleemi? Võta meiega ühendust ja kirjelda, millise küsimuse või probleemiga arvutiabi vajad – saame Sind aidata!

Miks usaldada oma arvuti remont ja hooldus Netiabile?

Netiabi Hoolduskeskus on üle 10 a pakkunud asjatundlikku IT-abi ja head teenindust tuhandetele klientidele Eestis, Lätis, Soomes ja Venemaal.

Teeme tööd kiiresti ja mõistlike hindadega. Meie kogenud spetsialistid on parandanud ja hinnanud kümnete tuhandete seadmete seisukorda.

Meile on oluline Sinu rahulolu – vaid parimat teenindust pakkudes oleme suutnud luua lojaalse kliendibaasi, kes oma erinevate IT ja elektroonika alaste muredega ikka ja jälle meie poole pöördub. Pakume arvutitele tasuta veatuvastust ja teostatud töödele garantiid.

Kui Sinu arvuti vajab remonti ja igapäevatoimetused on häiritud, võta meiega ühendust. Saada oma mure läbi päringuvormi, helista 5850 1010 või tule meie juurde kohale aadressile Saku 13, Tallinn.

Soovid abi tarkvara paigaldamisel, seadistamisel või tarkvaraprobleemide lahendamisel? Saame Sind aidata!

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top