Too oma seade meile turvaliselt ja ohutult – Express check-in

Riigis valitseva eriolukorra tõttu võimaldame klientidel anda oma seade üle express check-in meetodil. See tähendab, et remonti vajav seade on võimalik toimetada Netiabi Hoolduskesksusesse teenindajaga kokku puutumata, säilitades turvalist distantsi.

Kuidas käib express check-in protsess?

Express check-in eeldab, et klient toob remonti vajava seadme ise Netiabi Hoolduskeskusesse kohale, kuid saab samal ajal vältida inimkontakti. Check-in protsess toimib järgmiselt:

 • Valmista enne seadme kohale toimetamist ette kleebis või infoleht, mille saad jätta koos seadmega vastuvõtupunkti. Pane lehele kirja enda täisnimi, telefoninumber ja e-post. Lisa ka probleemi kirjeldus
 • Toimeta seade kohale Netiabi Hoolduskeskusesse aadressile Saku 13, Tallinn ja jäta oma seade koos infolehega express check-in tähistatud alasse.
 • Meie teenindaja edastab seadme koos probleemi kirjeldusega tehnikule, kes võtab selle töösse üldjärjekorra alusel ja tööd alustades võtab lisaküsimuste korral ühendust.
 • Teostame veatuvastuse ja teeme remondipakkumise – pakkumise sobivuse korral remondime seadme – riistvaraliste probleemide puhul tellime ja paigaldame vajalikud varuosad.
 • Anname seadme remonditööde lõpetamisest märku ning seade on võimalik kätte saada Netiabi esindusest, kulleriga või väiksemate seadmete puhul ka pakiautomaadist.

Kuidas saame teid veel IT-tööde ja teenustega aidata?

Meie jaoks on oluline nii seadme kui ka kõigi osapoolte ohutus. Selle tagamiseks oleme omalt poolt võtnud kasutusele lisameetmed ja oma teenuseid täiendanud. Lisaks express check-in teenusele pakume seadmete riistvara- ja tarkvaraprobleemide lahendamiseks paindlikult ka järgmisi teenuseid:

Kaughaldus

Kaughalduse abil saame luua ligipääsu Sinu arvutisse kaugteel, et lahendada kõiki enamlevinud tarkvaraprobleeme – alates ID kaardi tarkvara seadistamisest kuni arvutiviiruste eemaldamise ja Outlook-i seadistamiseni.

Kaugtöö lahenduste ehitus – kaugkonverentsid, kodukontorite tehnilised lahendused

Aitame ehitada kaugtöö lahendusi, püstitada virtuaalkontoreid ja videosildasid – et muutunud olukorras muuta kaugtöö lihtsamaks ja mugavamaks.

Kullerteenus seadmete saatmiseks ja tagastamiseks

Kasuta võimalust oma seade meile saata ja ka tagasi saada kullerteenuse või pakiautomaadiga! Kasutame transpordiks usaldusväärseid partnereid.

Soovid rohkem infot express check-in ja teiste IT-teenuste kohta? Võta meiega ühendust!

  +372 5850 1010

  NETIABI HOOLDUSKESKUS
  (Infolink Grupp OÜ)

  Saku 13, Tallinn 11314
  Reg.nr. 11181826
  KMKR EE101023177

  Mõned kliendid, kes on oma arvutivõrkude ehituse ja IT-hoolduse meile usaldanud

  Vaata, mida kliendid ja koostööpartnerid on Netiabi teenuste kohta öelnud

  Top