Kaugtöö lahenduste ehitus – virtuaalsed kontorid, kodukontorite tehnilised lahendused, konverentskõnede lahendused, videosillad

Vajad tehnikat kodukontori sisustamiseks? Tehniku abi kodukontori IT tööde teostamiseks? Või audio- ja videolahendusi konverentskõnede pidamiseks? Saame Sind aidata!

Netiabi Hoolduskeskuses on olemas kõik vajalik tehnika ja pädevus, et luua ühendus kogu maailmaga ka siis, kui tegutsed kodukontoris ja kolleegidega koosolekute pidamine ei ole võimalik.

Kuidas saame kaugtöö lahenduste loomisel aidata?

Teeme omalt poolt kõik, et kodukontoris töötamine võimaldaks tööd endistviisi jätkata.

Arvutitöökohtade kolimine

Saame muutunud olukorras aidata töökohtade või kogu arvutivõrgu kolimise ja uuesti üles seadmisega. Arvutivõrgu kolimisel taastame selle võimekuse ja funktsionaalsuse ka siis, kui on vaja seda suurendada, vähendada või võrgu osad erinevatesse asukohtadesse ümber paigutada.

Kodukontorite sisustamine tehnikaga ja kulutarvetega

Vajad kodukontori jaoks uut tehnikat või kontoritarbeid? Netiabist saad tellida kõik vajaliku – alustades ruuteritest, arvutitest, klaviatuuridest, hiirtest, kaablitest ja mälupulkadest kuni printeri toonerite ja koopiapaberini. Saame kõik tarvikud saata kontaktivabalt kulleri või pakiautomaadiga.

Arvutivõrkude ehitus

Aitame luua ja laiendada arvutivõrkusid – teostada lisa-kaabeldustöid, paigaldada Wifi leviala võimendeid ja vajadusel luua püsivaid turvalisi ühendusi mitmete eri paikades asuvate kodukontorite vahel.

Meil on enam kui 10 aastat kogemust suuremõõtmeliste ja edukalt toimivate arvutivõrkude loomisel.

Kodukontori ühendamine töövõrguga

Aitame luua turvalise ühenduse Sinu ettevõtte võrguga, serveriga või tööarvutiga. Saad kodust väljumata mugavalt kasutada oma tööarvutis olevaid faile, programme ja muid töövõrgu ressursse. Soovi korral loome ka võimekuse printida tööarvutist  koduprinterisse.

Konverentskõnede lahendused – videosillad ja kaugkonverentsid

Netiabil on olemas pädevus ja tehnilised vahendid, et luua ja paigaldada töökindlaid konverentskõnede lahendusi. Paigaldame kvaliteetsed veebikaamerad, mikrofonide lahendused ja kõlarid et koosolekud ei jääks pidamata ka siis, kui iga liige viibib oma kodukontoris.

Milliseid teenuseid veel pakume?

Netiabi Hoolduskeskus on täiendanud mitmeid teenuseid, et olla muutlikes olukordades klientidele paindlikult ja lihtsamini kättesaadav. Lisaks kaughaldusele kuuluvad meie täiendatud teenuste hulka:

Seadmete express check-in

Võimaldame oma seade üle anda teenindajaga kokku puutumata. Jättes oma seadme koos kontaktandmetega express check-ini on võimalik teenindajale anda kaugteel infot probleemse seadme kohta.

Kaughaldus

Kaughalduse abil saame luua ligipääsu Sinu arvutisse kaugteel, et lahendada kõiki enamlevinud tarkvaraprobleeme – alates ID kaardi tarkvara seadistamisest kuni arvutiviiruste eemaldamise ja Outlook-i seadistamiseni.

Kullerteenus seadmete saatmiseks ja tagastamiseks

Kasuta võimalust oma seade meile saata ja ka tagasi saada kullerteenuse või pakiautomaadiga! Kasutame transpordiks usaldusväärseid partnereid.

Soovid asjatundlikku abi kaugtööks vajalike IT- lahenduste loomisel? Võta meiega ühendust!

  +372 5850 1010

  NETIABI HOOLDUSKESKUS
  (Infolink Grupp OÜ)

  Saku 13, Tallinn 11314
  Reg.nr. 11181826
  KMKR EE101023177

  Mõned kliendid, kes on oma arvutivõrkude ehituse ja IT-hoolduse meile usaldanud

  Vaata, mida kliendid ja koostööpartnerid on Netiabi teenuste kohta öelnud

  Top