KOLIb JA LAIENEb!

2. jaanuaril avame Netiabi Hoolduskeskuse uuel aadressil Saku 13, Tallinn. Kui Sinu seade on Netiabis remondis, anname teada, kas saad selle kätte meie vanast või uuest esindusest.

Uus asukoht, uued võimalused

Netiabi Hoolduskeskus kolib ja laieneb. Selleks et saaksime oma kliente veel paremini ja operatiivsemalt teenindada, kolime detsembri lõpus uutesse ja suurematesse ruumidesse Tallinna kesklinnas, Luite asumis aadressil Saku 13. Uuel aastal jätkame tegevust juba uutes ruumides!

Netiabi Hoolduskeskuse aastatepikkuse kasvu ja arengu tulemusel oli paratamatu, et kasvame ühel hetkel oma vanadest ruumidest välja. Kuna praegusel aadressil laienemise võimalust ei ole, võtame ette suure kolimise.

Kolimine võimaldab meil teenindada rohkem kliente, mahutada ruumidesse rohkem remonditavat elektroonikat ja luua mugavamad töötingimused meie tehnikutele. Uus asukoht on ka ligipääsu poolest lihtsam ning parema parkimiskorraldusega, kuna saame eraldi parkimiskohad mis on mõeldud vaid Netiabi Hoolduskeskuse klientidele. See on lisamugavus, mida me oma senises asukohas pakkuda saanud ei ole – eriti suurte ja keeruliselt transporditavate elektroonikaseadmete korral.

Millal me kolime?

Hetkel käib vilgas töö uute ruumide tööks ettevalmistamiseks ja kolime detsembri lõpus. Seetõttu oleme 25-31, detsembril suletud. 2. jaanuaril avame Netiabi Hoolduskeskuse uutes ruumides aadressil Saku 13. Jagame asjakohast infot oma kodulehel ja sotsiaalmeediasse, et jõuaksite meie juurde oma murega kindlasti kohale.

Minu seade on remondis – mis sellest saab?

Kolimine remonditööde protsessi ja progressi ei mõjuta. Küll aga võib juhtuda nii, et kui tood oma seadme sel aastal Saku 13 aadressile remonti, saad selle uuel aastal kätte Saku 13 aadressil asuvatest ruumidest. Hoiame selles osas oma klientidega sidet ning kui saadame sõnumi seadme valmimisest, paneme sinna kindlasti kirja ka aadressi, kuhu seadmele järgi tulla.

Ootame kolimist suure põnevusega ning kui teil on mõni tehnika või IT-alane mure, leiame sellele lahenduse nii enne kui ka pärast kolimist!

Uuendame kolimise seisukohast olulist infot oma kodulehel nind jagame seda ka sotsiaalmeedias jooksvalt – hoia silma peal!

Soovid rohkem infot? Võta meiega ühendust!

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top