bose kasti taust

Netiabi Hoolduskeskus on BOSE volitatud hoolduspartner Eestis. Teeme garantiiremonti kõigile BOSE seadmetele! Kasutame remonditöödeks originaalvaruosi.

Juhul kui Sul on garantiiline BOSE seade mis vajab remonti, too see Netiabisse:

 • Teostame veatuvastuse
 • Võimalusel remondime seadme
 • Kui remonditöö tegemine pole otstarbekas, kanname seadme maha

Kehtiva garantii korral ja tööde puhul, mis kuuluvad garantiiremondi alla, on remonditöö tasuta!

Garantiitööd 2 aasta jooksul alates ostu sooritamisest

BOSE seadmete ostmisel kehtib eraisikule Euroopas 2-aastane garantii. Seega ostes BOSE seadme mis tahes Eestis tegutsevalt edasimüüjalt, on võimalik kahe aasta jooksul alates ostuhetkest tuua seade Netiabisse garantiiremonti.

Kõik Eestis ostetud BOSE seadmed saab seadme poodi tagasi viimise asemel tuua ka otse Netiabi Hoolduskeskusesse. Võtame seadme meeleldi vastu, teostame veatuvastuse, võimalusel remondime seadme ja tagastame selle otse kliendile.

BOSE on maailma juhtiv helitehnika tootja

BOSE on tuntud oma kõrge helikvaliteedi ja Premium klassi toodete poolest. BOSE kõrvaklappid, kõlarid, kodukinod on tuntud ja tunnustatud ja hinnatud kogu maailmas. Täna toodetakse juba ka innovaatilisi audio päikeseprille, mis ühendavad endas kauni disaini ja suurepärase helikvaliteedi.

Netiabi Hoolduskeskus aitab elektroonika remondi ja hooldusega

Kui Sinu BOSE seade või ükskõik milline muu elektroonikaseade vajab remonti ja hooldust, tule Netiabisse! Meie esindus asub Talinnas, kuid saab seadme saata ka mugavalt pakiautomaadi või kulleriga

Võtame seadme vastu koos probleemi kirjeldusega, teostame veatuvastuse ning kui see on võimalik ja mõistlik, remondime seadme. Võta meiega ühendust!

Oled BOSE või mõne muu elektroonikabrändi seadmete edasimüüja? Võta meiega ühendust ning saame teha koostööd garantiitööde teostusel.

Vajad abi BOSE seadmete remondiga? Võta meiega ühendust!

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Top