Viimsi Spa hotell ja Viimsi kino

Viimsi Spa hotel ja Viimsi kino on oma arvutivõrkude ehituse ja laienduse ning IT-hoolduse usaldanud Netiabile juba aastast 2010. Aja jooksul oleme infovõrkusid ja kassasüsteeme uuendanud ja laiendanud, kuid loonud ka uusi töökohti ning müügikohtasid, vedades selleks tarbeks vajalikud kaablid ning ühendades uued seadmed olemasolevasse võrku.

Ühe meeldejäävama näitena võime välja tuua töö, kus paigaldasime olemasolevasse võrku kassaaparaadid ning vedasime lisaks kaableid, et paigaldada kassatelefone. Tegemist oli kiirtööga, sest süsteemid oli tarvis paigaldada ja korda seada esmaspäeva hommikuks, kuigi tegime seda pühapäeva õhtul. Lõpetasime töö edukalt mõned tunnid pärast südaööd.

Aja jooksul oleme Viimsi Spa-s ja kinos tegelenud nii jooksvate IT-hoolduse ja parandustöödega, kui ka aegunud seadmete välja vahetamisega ja süsteemide haldusega.

Teostatud lahendused ja erilahendused:

 • Infovõrkude ja kassasüsteemide uuendus- ja laiendustööd
 • Uute töökohtade ja müügikohtade tehniliste lahenduste loomine

Regulaarsed IT hooldus- ja haldustööd:

 • Jooksvad IT hooldus- ja parandustööd
 • Aegunud seadmete välja vahetamine
 • IT-süsteemide haldus

Mõned ettevõtted, kes on usaldanud oma igapäevased IT-tööd Netiabi hooleks

Vaata veel ettevõtete lugusid

Hilton Tallinn Park hotell
Hilton Tallinn Park hotellis aitame jooksvate IT-ehitus- ja hooldustöödega ning IT-süsteemide ümberkorraldusega, kuid oleme loonud ka erilahendusi ja teinud keerulisemaid töid - korrastanud fassaadi LED valgustuse lahenduse, serverikapid, laiendanud hotelli infovõrku jpm.
St. Peter’s Line laevad
Valmistasime liinisõitudeks ette laeva Printsess Anastasia infovõrgud. Ehitasime välja restoranide ja baaride töökohad ja kassasüsteemid. Täiendasime evakueerimisprogrammi ja paigaldasime tagurduskaamerad. Lõime laevasisese Wifi võrgu ja toimiva mobiilside võrgu lahenduse.
Viimsi Spa hotell ja Viimsi kino
Viimsi Spa hotell ja Viimsi kino on oma arvutivõrkude ehituse ja laienduse ning IT-hoolduse usaldanud Netiabile aastast 2010. Aja jooksul oleme Viimsi Spa-s ja kinos tegelenud nii jooksvate IT-hoolduse ja parandustöödega, kui ka aegunud seadmete välja vahetamisega ja süsteemide haldusega.

Soovid toimivaid IT-lahendusi ka oma ettevõttesse? Võta meiega ühendust!

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Top