Hilton Tallinn Park hotell

Hilton Tallinn Park hotellis aitame jooksvate IT-ehitus- ja hooldustöödega ning IT-süsteemide ümberkorraldusega. Oleme hotelli aidanud serveriruumide ja serverikappide korrastamisel, markeerides ja korrastades olemasolevaid kaableid, kuid ka eemaldades ebavajalikke kaableid, mille ühendamine võiks tekitada serveri rikke. Oleme laiendanud nii traatside läbi toimivat kohtvõrku kui ka juhtmeta ehk Wifi sisevõrku nii, et hotelli enda IT-administraatori jaoks oleksid arvutivõrgud ja IT-lahendused igapäevaselt lihtsasti hallatavad.

Erilahendusena oleme korrastanud hotelli fassaadil oleva erilahendusena loodud LED-valgustuse, vahetades välja osad LED-elemendid ning parandades teiste elementide jooteid.

Teostatud erilahendused:

 • Serverikappide korrastamine koos kaablite markeerimisega
 • Fassaadi LED-valgustuse korrastamine

Igapäevaste IT hooldustööde hulka kuuluvad:

 • Arvutivõrkude ehitus- ja laiendustööd
 • Uute IT-lahenduste loomine ja halduse üle andmine hotelli IT-administraatorile

Mõned ettevõtted, kes on usaldanud oma igapäevased IT-tööd Netiabi hooleks

Vaata veel ettevõtete lugusid

Hilton Tallinn Park hotell
Hilton Tallinn Park hotellis aitame jooksvate IT-ehitus- ja hooldustöödega ning IT-süsteemide ümberkorraldusega, kuid oleme loonud ka erilahendusi ja teinud keerulisemaid töid - korrastanud fassaadi LED valgustuse lahenduse, serverikapid, laiendanud hotelli infovõrku jpm.
St. Peter’s Line laevad
Valmistasime liinisõitudeks ette laeva Printsess Anastasia infovõrgud. Ehitasime välja restoranide ja baaride töökohad ja kassasüsteemid. Täiendasime evakueerimisprogrammi ja paigaldasime tagurduskaamerad. Lõime laevasisese Wifi võrgu ja toimiva mobiilside võrgu lahenduse.
Viimsi Spa hotell ja Viimsi kino
Viimsi Spa hotell ja Viimsi kino on oma arvutivõrkude ehituse ja laienduse ning IT-hoolduse usaldanud Netiabile aastast 2010. Aja jooksul oleme Viimsi Spa-s ja kinos tegelenud nii jooksvate IT-hoolduse ja parandustöödega, kui ka aegunud seadmete välja vahetamisega ja süsteemide haldusega.

Soovid toimivaid IT-lahendusi ka oma ettevõttesse? Võta meiega ühendust!

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Top