Kuulsaali arvutisüsteemide uuendus

Enne, kui Kuulsaali arvutisüsteemid ja rajad viimase renoveerimise käigus täielikult välja vahetati, olid kasutusel süsteemid, mis töötasid Windows 98 operatsioonisüsteemi baasil. Välja vahetatud süsteemikomponendid nii vana operatsioonisüsteemi aga enam ei toetanud.

Selleks, et rajad kuni renoveerimiseni saaksid tõrgeteta toimida, vahetasime aegunud Windows 98 operatsioonisüsteemi modernsema Windows 7 vastu 4-5 aastat tagasi välja. Kohandatud lahenduse abil sai Kuulsaal kasutada olemasolevaid radasid ja arvuteid edasi ka siis, kui süsteemi üksikud osad oli tarvis välja vahetada uute vastu.

Teostatud erilahendused:

  • Arvutisüsteeme ja radasid juhtivate arvutite operatsioonisüsteemide uuendus, et need toetaks uusi süsteemikomponente.

Regulaarsed IT-hooldustööd:

  • Loodud IT-lahenduse hooldus ja haldus

Mõned ettevõtted, kes on usaldanud oma igapäevased IT-tööd Netiabi hooleks

Vaata veel ettevõtete lugusid

Hilton Tallinn Park hotell
Hilton Tallinn Park hotellis aitame jooksvate IT-ehitus- ja hooldustöödega ning IT-süsteemide ümberkorraldusega, kuid oleme loonud ka erilahendusi ja teinud keerulisemaid töid - korrastanud fassaadi LED valgustuse lahenduse, serverikapid, laiendanud hotelli infovõrku jpm.
St. Peter’s Line laevad
Valmistasime liinisõitudeks ette laeva Printsess Anastasia infovõrgud. Ehitasime välja restoranide ja baaride töökohad ja kassasüsteemid. Täiendasime evakueerimisprogrammi ja paigaldasime tagurduskaamerad. Lõime laevasisese Wifi võrgu ja toimiva mobiilside võrgu lahenduse.
Viimsi Spa hotell ja Viimsi kino
Viimsi Spa hotell ja Viimsi kino on oma arvutivõrkude ehituse ja laienduse ning IT-hoolduse usaldanud Netiabile aastast 2010. Aja jooksul oleme Viimsi Spa-s ja kinos tegelenud nii jooksvate IT-hoolduse ja parandustöödega, kui ka aegunud seadmete välja vahetamisega ja süsteemide haldusega.

Soovid toimivaid IT-lahendusi ka oma ettevõttesse? Võta meiega ühendust!

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top