Glamoxi arvutivõrgu taastamine ja regulaarsed hooldustööd

Valgustuslahendustega tegeleva ettevõtte Glamox puhul kaardistasime nende arvutivõrgu, kus võrguliiklus ei toiminud. Teostasime defekteerimise ja leidsime, et peamine murekoht oli vananenud kaabeldus. Vedasime uued kaablid ja ja korrastasime seadmekapid, vahetades vana aparatuuri välja uute seadmete vastu. Taastasime arvutivõrgu töökorra ilma suuremate lisainvesteeringuteta.

Pärast edukat arvutivõrgu ümberehitust ehitasime välja ühtlase ja võimeka Wifi roaming võrgu ettevõtte suurele laopinnale, et tagada kvaliteetne internetiühendus kogu laos ilma „leviaukudeta“. Lisaks arvutivõrkude ehitusele oleme loonud ka uusi töökohti koos selleks vajaliku kaabelduse ja seadmete ühendamisega ning korrastanud ja remontinud eraldiseisvaid arvutivõrgu segmente.

 

Teostatud lahendused ja erilahendused:

 • Seadmekappide korrastamine koos kaablite vedamisega
 • Arvutivõrgu ümberehitus

Igapäevaste IT hooldustööde hulka kuuluvad:

 • Arvutivõrgu kaardistamine
 • Arvutivõrgu segmentide korrastamine ja remont

Mõned ettevõtted, kes on usaldanud oma igapäevased IT-tööd Netiabi hooleks

Vaata veel ettevõtete lugusid

Hilton Tallinn Park hotell
Hilton Tallinn Park hotellis aitame jooksvate IT-ehitus- ja hooldustöödega ning IT-süsteemide ümberkorraldusega, kuid oleme loonud ka erilahendusi ja teinud keerulisemaid töid - korrastanud fassaadi LED valgustuse lahenduse, serverikapid, laiendanud hotelli infovõrku jpm.
St. Peter’s Line laevad
Valmistasime liinisõitudeks ette laeva Printsess Anastasia infovõrgud. Ehitasime välja restoranide ja baaride töökohad ja kassasüsteemid. Täiendasime evakueerimisprogrammi ja paigaldasime tagurduskaamerad. Lõime laevasisese Wifi võrgu ja toimiva mobiilside võrgu lahenduse.
Viimsi Spa hotell ja Viimsi kino
Viimsi Spa hotell ja Viimsi kino on oma arvutivõrkude ehituse ja laienduse ning IT-hoolduse usaldanud Netiabile aastast 2010. Aja jooksul oleme Viimsi Spa-s ja kinos tegelenud nii jooksvate IT-hoolduse ja parandustöödega, kui ka aegunud seadmete välja vahetamisega ja süsteemide haldusega.

Soovid toimivaid IT-lahendusi ka oma ettevõttesse? Võta meiega ühendust!

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Top