Pikaajaline koostöö Omnivaga

Oleme aastate jooksul jooksvalt tegelenud Omniva kirjasorteerimisliini juhtiva arvutisüsteemi parandustööde, seadistamise ja parendusega. Kuna liin ja seda juhtivad arvutid jäävad aina vanemaks, vajab see töös hoidmiseks regulaarseid parandus- ja hooldustöid.

Lisaks hooldusele oleme muutnud ka sorteerimisliini vibratsioonidele vastupidavamaks ning kogu liini igal võimalusel moderniseerinud, vältimaks kogu liini välja vahetamist.

Teostatud erilahendused:

  • Sorteerimisliini moderniseerimine ja muutmine vibratsioonidele vastupidavaks

Igapäevaste IT hooldustööde hulka kuuluvad:

  • Sorteerimisliini regulaarsed parandus- ja hooldustööd

Mõned ettevõtted, kes on usaldanud oma igapäevased IT-tööd Netiabi hooleks

Vaata veel ettevõtete lugusid

Hilton Tallinn Park hotell
Hilton Tallinn Park hotellis aitame jooksvate IT-ehitus- ja hooldustöödega ning IT-süsteemide ümberkorraldusega, kuid oleme loonud ka erilahendusi ja teinud keerulisemaid töid - korrastanud fassaadi LED valgustuse lahenduse, serverikapid, laiendanud hotelli infovõrku jpm.
St. Peter’s Line laevad
Valmistasime liinisõitudeks ette laeva Printsess Anastasia infovõrgud. Ehitasime välja restoranide ja baaride töökohad ja kassasüsteemid. Täiendasime evakueerimisprogrammi ja paigaldasime tagurduskaamerad. Lõime laevasisese Wifi võrgu ja toimiva mobiilside võrgu lahenduse.
Viimsi Spa hotell ja Viimsi kino
Viimsi Spa hotell ja Viimsi kino on oma arvutivõrkude ehituse ja laienduse ning IT-hoolduse usaldanud Netiabile aastast 2010. Aja jooksul oleme Viimsi Spa-s ja kinos tegelenud nii jooksvate IT-hoolduse ja parandustöödega, kui ka aegunud seadmete välja vahetamisega ja süsteemide haldusega.

Soovid toimivaid IT-lahendusi ka oma ettevõttesse? Võta meiega ühendust!

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top